Posláním Nuvielly je poskytnout ženám trpícím akné jemné, ale účinné přírodní kosmetické přípravky, které jim pomůžou na jejich cestě za čistou pletí a umožní jim, aby se cítily se příjemně a sebevědomě ve vlastní kůži.

Z vlastní zkušenosti vím, jak velký vliv má akné na naši psychiku a celkovou spokojenost.

Pamatuju si, jak jsem se styděla za to, jak vypadám. Jak jsem hledala a zkoušela, co by mi mohlo pomoct. Ale nic nepomáhalo a akné zůstávalo.

Jak jsem si přišla zoufalá a bezmocná a cítila jsem, že nad vlastní pletí nemám žádnou moc.

Nechci, aby se takhle kdokoliv cítil.

Chci, abys měla zářivou, čistou, hladkou a svěží pleť.

A z vlastní zkušenosti vím, že toho můžeš dosáhnout vlastními silami.

Cílem Nuvielly je pomoct TI na TVOJÍ cestě k čisté pleti.

A to tím, že pro tebe připravuju přípravky, které ti pomůžou o pleť správně pečovat.

Věříme, že extrémní čištění pleti, vysoušení agresivními přípravky a léčba pomocí hormonální antikoncepce, antibiotik a léků není řešením, ale jen dočasnou záplatou.

Jsem přesvědčená, že tajemství čisté pleti spočívá v jemné, přírodní péči o pleť a také ve změně i v ostatních oblastech našeho života, konkrétně stravy, psychiky, stresu, spánku, pohybu apod.

Proto tu také najdeš ucelené informace, které ti pomůžou si uvědomit, že léčbu akné máš plně ve svých rukou, a poskytnou ti informace, které potřebuješ vědět, na jednom místě.

Proč přírodní?

Průměrná žena denně používá 16 kosmetických produktů. Spousta z těchto produktů může obsahovat chemické látky, které mají zajistit příjemnou texturu, barvu, vůni apod. Tyto produkty také obsahují syntetické konzervační látky a látky prodlužující trvanlivost výrobku. Tyto látky se navzájem mísí a vzniká tzv. chemický koktejl.

Dlouhodobé používání takových to přípravků může mít negativní vliv na pleť, ale i celkově na naše zdraví.Konvenční kosmetika také často nerespektuje přirozené složení kožního filmu, který na pleti vytváří ochrannou vrstvu mezi vnějším a vnitřním prostředím. Běžná kosmetika může pleť nadměrně vysušovat, měnit pH pokožky a paradoxně vytvářet prostředí vhodné pro bakterie.

Nuviella k zánětlivé pleti přistupuje jinak.

Věříme, že klíčem k čisté pleti, je jemná péče, která respektuje přirozené složení kožního filmu, podporuje zdravé fungování pleti a poskytuje pleti veškeré látky, které potřebuje ke své regeneraci.

Proto kosmetika Nuviella obsahuje jen bezpečné, čisté, jemné a přírodní ingredience v té nejvyšší kvalitě a co nejblíže jejich základní podobě.

Věříme, že příroda je jemná a starostlivá, ale také dostatečně silná a účinná.

Čistě přírodní produkty

Čistě přírodní produkty

Nuviella si zakládá na výrobě čistě přírodních produktů v té nejzákladnější podobě a tím nejtradičnějším postupem výroby. Používáme jen vysoce kvalitní ingredience.

100% vegan

100% vegan

Naše kosmetika je 100% veganská a nebyla, není a nebude testovaná na zvířatech.