Nápad založit Nuviellu jsem dostala, když jsem se neúspěšně snažila najít přírodní kosmetiku, která by pomáhala na akné, neucpávala póry, předcházela vzniku nových pupínků a zároveň působila proti prvním vráskám.

Když jsem si přečetla už asi miliontý článek s tipy na kosmetiku, která se buď jen tvářila jako přírodní, ale nebyla, nebo obsahovala látky, které nejsou vhodné na pleť s akné, napadlo mě „to si to snad budu muset vyrobit sama“.

A pak mi došlo, proč vlastně ne?

Za 4 roky, kdy jsem psala svůj blog o holistické přírodní léčbě akné, jsem se setkala s celou řádkou žen, které na tom byly jako já.

Proč tedy nevytvořit produkty, které nám konečně budou vyhovovat?

Pokud Ne akné znáš, pak asi víš, že mě akné trápilo už od puberty.

Vyzkoušela jsem na něj všechno možné, od krémů a mycích gelů na akné z drogerie, z lékárny, až po antibiotika, hormonální antikoncepci a další léky na akné.

Problém ale byl, že většina věcí buď vůbec nepomohla, nebo jen na chvilku, a pak se akné zase vrátilo.

Někdy ještě v horší formě než předtím.

V mých 29 letech se akné úplně splašilo a i přesto, že mi táhlo 30, jsem měla obličej horší, než puberťák.

V té době jsem se rozhodla, že vezmu léčbu akné do svých rukou. Začala jsem pátrat a narazila jsem na informace o holistické přírodní léčbě akné.

Všechny nově získané informace jsem vyzkoušela sama na sobě a stal se zázrak. Najednou jsem během pár týdnů viděla na obličeji změny, které jsem předtím nedosáhla za několik let. Nakonec se mi podařilo se akné úplně zbavit a získat čistou pleť.

S čím jsem ale i nadále bojovala, bylo to, že jsem nemohla najít kosmetické přípravky, kterým bych mohla stoprocentně věřit a které by mi vyhovovaly.

Když už jsem našla přípravky, které nezpůsobovaly akné, tak jsem zase bojovala s tím, že jsem po nich měla pleť vyčerpanou a jakoby bez života. A navíc se mi najednou začaly rychleji dělat vrásky.

Je mi sice „už“ 33 let, ale přišlo mi, že vypadám mnohem starší a strhaná. Pořád jsem ale snila o tom, mít zářivou, pevnou, vyživenou a zdravou pleť.

Proto jsem se rozhodla vytvořit Nuviellu a splnit sobě i ostatním náš sen o krásné a čisté pleti!

Čistě přírodní produkty

Čistě přírodní produkty

Nuviella si zakládá na výrobě čistě přírodních produktů v té nejzákladnější podobě a tím nejtradičnějším postupem výroby. Používáme jen vysoce kvalitní ingredience.

100% vegan

100% vegan

Naše kosmetika je 100% veganská a nebyla, není a nebude testovaná na zvířatech.